ATÖLYE & SEANS

MEDİTASYON

Meditasyon birçok farklı kültürde binlerce yıldır uygulanmış kadim araçlardan biridir. Başlangıçta yaşamın kutsal ve mistik güçlerini keşfetmeye ve anlamaya yardımcı olmak için uygulanmıştır. Kişinin günlük zihninin kaosundan uzaklaşarak daha sessiz bir zihin durumuna doğru yolculuk etmesinin düzenli pratiğinden oluşur.

MEDİTASYON

Meditasyon birçok farklı kültürde binlerce yıldır uygulanmış kadim araçlardan biridir. Başlangıçta

yaşamın kutsal ve mistik güçlerini keşfetmeye ve anlamaya yardımcı olmak için uygulanmıştır.

Kişinin günlük zihninin kaosundan uzaklaşarak daha sessiz bir zihin durumuna doğru yolculuk

etmesinin düzenli pratiğinden oluşur.

Günümüzde meditasyon Doğu’dan Batı’ya stresle başa çıkmak için gelmiştir. Bu neden ile meditasyon stres seviyelerini azaltma, bağışıklık sistemini güçlendirme ve iyi olma halini geri kazanma etkileri ile bilinir. Meditasyon aynı zamanda farkındalığınızı şimdiki ana odaklanmak için bir uygulamadır. Bir süre pratik yaptıktan sonra günlük yaşamınızda dikkatinizin nasıl koruyacağınızı, nasıl daha mevcut bir hal sürmeyi deneyimleyebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Çevrenizdeki her şeyin, düşüncelerinizin, duygularınızın ve gün içinde yaptığınız eylemlerin bilince varmak ve farkında olmak meditasyonun yararları kadar temel amaçlarından biridir.
Düşüncelerinizden nasıl geri adım atacağınızı ve onları yargılamadan nasıl gözlemleyebileceğinize dair edineceğiniz bilgiler kendinizi daha derinden keşfetme yolundaki temel araçlarınız olacaktır.

Meditasyon sonsuz potansiyele sahip olan yüksek benliğinizle bağlantı kurmanızı sağlayacak ve daha uyumlu ve tatmin edici bir yaşam yaratmanıza yardımcı olacak, yaşam boyu süren bir yolculuktur. Meditasyon sırasında stres salınımı gerçekleştiğinden farklı düşünceler, duygular ve beden duyumları görünür olabilir. Başlangıçta her zaman çok aktif olmaya alışmış zihniniz uyumlanmakta zorlanabilir, ancak zaman geçtikçe ve siz pratik yapmaya devam ettikçe, beyin yavaş yavaş adapte olacak ve hiçbir şey yapmayıp sadece gözlemleme fikrine ve sadece o anın farkında olarak mevcut olma haline yakınlaşacaktır.

Ayrıca özünüzle daha uyumlu hale geldikçe gerçek ihtiyaçlarınız görünür olacak, kendinize nasıl daha iyi bir ilişki içinde olabileceğinizi keşfedecek, daha verimli ve yaratıcı olabileceksiniz. Düşünüyorsanız meditasyon yapabilirsiniz dolayısıyla meditasyon fiziksel sağlığı büyük ölçüde zihinsel sağlığına bağlı olan herkes içindir. Yaşınız, kültürünüz veya inancınız ne olursa olsun meditasyon zihninizi anlamak, düşüncelerinizi nasıl gözlemleyeceğinizi ve içsel yüksek benliğinizle nasıl daha fazla bağlantı kurabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız size yardımcı olacaktır.
saat

SEANS SÜRESİ

Kişinin durum ve ihtiyacına göre meditasyon ve ses titreşimleri kullanılarak yapılan dönüştürücü seanslardır. Bireysel seans süresi 60 dakikadır.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN