GÜNLÜK İNZİVA

Vibe to BE günlük inzivalar, şehirden, ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaşmak zorunda kalmadan hayatınızın gündelik rutinlerine bir ara vermek, kendinizle yeniden bağlantı kurmak ve yaşam gücünün akışıyla yeniden uyumlanmak için tasarlandı.

Vibe to BE günlük inzivalar, şehirden, ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaşmak zorunda kalmadan

hayatınızın gündelik rutinlerine bir ara vermek, kendinizle yeniden bağlantı kurmak

ve yaşam gücünün akışıyla yeniden uyumlanmak için tasarlandı.

BİR GÜNLÜK İNZİVA SIRASINDA UYGULANAN YÖNTEMLER VE SUNULAN HİZMETLER

Her Günlük İnziva belirli bir tema etrafında tasarlanmış farklı içeriklerden oluşur. Vibe to BE Günlük İnzivalar sırasında meditasyon, ses banyosu, yoga, nefes çalışması gibi çeşitli bütünsel yaklaşımları deneyimleyeceksiniz.

BİR GÜNLÜK İNZİVADAN NASIL YARARLANIRIM?

Vibe to BE Günlük İnzivaların ortak amacı zihninizi günlük hayatın yoğunluğundan arındırarak dinginleştirmek, stres seviyenizi azaltmak, vücudunuzu gevşeterek içsel dengenizi sağlamak ve zinde bir ruh haline açılmanıza destek olmaktır.

Günlük İnzivalar, aynı zamanda içsel gücünüzü uyandırarak hayatın akışıyla yeniden bağlanmanıza ve içsel motivasyonunuzu canlandırarak hayata taze, yeni, hafif ve daha geniş bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olacaktır.

Günlük İNZİvalar ne kadar sürer?

Günlük İnzivalar 4-8 saat arasında sürer.

Günlük İNZİvalar ne kimler içindir?

Günlük İnzivalar dengelenmek, içsel gücünü canlandırıp dışsal koşulların etkilerinden özgürleşmek isteyen herkes için uygundur.

Günlük İnzİvalar Nerede Yapılır?

Günlük İnzivalar Vibe to BE’nin Moda’da bulunan merkezinde yapılır.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN