ATÖLYE & SEANS

SES BANYOSU

Titreşimlerin gücü kadim zamanlardan beri şifa, iletişim ve içsel dönüşüm gibi farklı alanlarda kullanılmıştır. Ses Banyosu çeşitli özel ses titreşimleriyle fiziksel, duygusal, zihinsel bedenlerimizin arınarak ahenge gelmesi için çıkılan bir yolculuktur. Ses banyosu ile stres salımı gerçekleşir, tıkanmış enerjiler açılarak bedende enerjinin dolaşımı sağlanır. Derin bir rahatlama, şifa ve kendini keşfetme yolculuğuna çıkacağınız inaktif bir meditasyon olduğu da söylenebilir.

SES BANYOSU

Titreşimlerin gücü kadim zamanlardan beri şifa, iletişim ve içsel dönüşüm gibi farklı alanlarda kullanılmıştır.

Ses Banyosu çeşitli özel ses titreşimleriyle fiziksel, duygusal, zihinsel bedenlerimizin arınarak ahenge

gelmesi için çıkılan bir yolculuktur.Ses banyosu ile stres salımı gerçekleşir, tıkanmış enerjiler açılarak

bedende enerjinin dolaşımı sağlanır. Derin bir rahatlama, şifa ve kendini keşfetme yolculuğuna

çıkacağınız inaktif bir meditasyon olduğu da söylenebilir.

Her şeyin bir titreşim olduğu evrende rahatsızlıklar alçak titreşim iken iyi olma hali yüksek titreşimleri içerir. Ses Banyosu ile yüksek titreşimler alçak titreşimlere doğru akarak atom altı parçacıklar üzerinde dönüşüm sağlar. Bu nedenle derin bir iyileşme süreci kendimize rağmen gerçekleşir. Ruh, beden ve zihni ahenge getirerek kişinin titreşiminin yükseltilmesine etki eder. Kişiyi yüksek benliği ile bağlantı kurabileceği ve bütünlüğü deneyimleyebileceği hizaya getirir.

 

Ses banyosu seanslarında en sık kullanılan ama bunlarla sınırlı olmayan enstrümanlar gonglar, Tibet çanakları, tapınak çanları, kristal çanaklar, çeşitli şamanik çalgılar, davullar, ve terapistin sesidir.
Gong Banyosu ve Ses Banyosu arasındaki tek fark, kullanılan enstrümanlarda yatar. Gong Banyosu sırasında, gong çalınacak tek enstrüman iken, Ses Banyoları sırasında Tibet çanaklar, gonglar, tapınak çanları, davullar gibi farklı enstrümanlar kullanılabilir.
saat

SEANS SÜRESİ

Ses banyosu seansları 60-90 dakika arasında sürer. Grup seansında alan diğer insanlarla paylaşılarak, ses titreşimleri hep birlikte deneyim edilirken, bireysel seanslar kişiye özeldir.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN